Упис у школску 2022/2023. годину

***Ранг листа ученика који су положили испит за упис у први/припремни разред у јунском (првом) испитном року*** Преузмите кликом на овај линк.

Пријава за упис у први и припремни разред у другом уписном року у  Основној музичкој школи „Стеван Мокрањац“ у Зајечару за школску 2022/2023. годину вршиће се од 2.јуна до 24.јуна 2022.године на следеће начине:

а) Попуњавањем електронске пријаве на овој страници сајта

б) Попуњавањем формулара који је на сајту школе и који можете преузети овде

в) Позивом на бројеве телефона 019/440-791 или 065/2033484

Тачан датум и време одржавања пријемног испита биће објављени (у току последње недеље јуна).

Ранг листа биће објављена 1.јула 2022.године.

Пре одржавања пријемног испита, контактираћемо сваког кандидата посебно и заказаћемо термин доласка на пријемни испит.

***Места су ограничена. Стога, молимо родитеље чија деца желе да уче неки од инструмената да се пријаве на време.
Основна музичка школа Стеван Мокрањац у Зајечару од инструмената има: клавир, виолину, кларинет, хармонику и гитару.***