КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2019

РЕДОСЛЕД НАСТУПА

24.4.2019.        II razred  10,00 h

1. Birić Stefan                                            

OMŠ „Konstantin Babić“, Kladovo         J.S.Bah Mali  preludijum e-moll

Klasa:Maja Milošević                              F.Baher  Kamp cigana op.42  br.3                  

 

2. Voinović Damjan

OMŠ „Vladimir Đorđević,Aleksinac      E.Kraus   –  „Etida  d-moll

Klasa:Hristina Lazarević                         Majkapar  –  Valcer   d-moll

 

 

3. Đorđević Iva 

 

OMŠ „Stevan Mokranjac, Negotin        J.S.Bah   –  „ Bure

Klasa:Vesna Trailović                             Gurlit   – Etida 

 

 

4.Zdravković Pavle

OMŠ „Stevan Mokranjac,Zaječar         Germer – „Etida G-dur

Klasa:Predrag Ristić                               Betoven –  Ekoseza

 

 

5. Ilić Anastasija

OMŠ „Stevan Mokranjac,Negotin        K.Černi  – Etida C-dur

Klasa:Milja Videnović                           Burgmiler – Arabeska

 

 

6.Jovanović Petra

OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin        Džilok   –  „Seascape“

Klasa:Milja Videnović                            Džilok  – „Prskanje u potoku“

 

7. Milenović Ana

OMŠ „Stevan Mokranjac, Zaječar         Lumis –  „Etida

Klasa:Ana Veličković                             Čajkovski – „Nova lutka

 

 

8.Milošević Mihajlo

OMŠ „Vladimir Đorđević,Aleksinac     J.S.Bah  –  Menuet G –dur

Klasa:Hristina Lazarević                         Džilok – „Napuštena plesna dvorana

 

 

9.Miltenović Milena

OMŠ „Stevan Mokranjac,Zaječar          Burgmiler – „Etida

Klasa:Iva Ristić                                       Džilok– „Na času baleta

 

 

10.Mićović Marko

OMŠ „Konstantin Babić“,Kladovo       Palmer  Fandango  a-moll

Klasa:Maja Milošević                          Stular  – „Igra zečića“           

 

 

11.Mladenović Anđela

OMŠ „Stevan Mokranjac, Negotin     Džilok – „Tužni valcer“

Klasa:Milja Videnović                         Holst – „Pirati“

 

 

12.Mladenović Miljana

OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin      Đorđević – „Mala kosovka“

Klasa:Milja Videnović                         Burgmiler – „Balada“    

 

 

13.Momčilović Staša

OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin      Džilok – „Francuska lutka“

Klasa:Stojanović Maja                         Berković – „Varijacije“  a -moll    

 

 

14.Paunović Dunja

OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo       Vanha  Sonatina   F –dur

Klasa:Birić Danijela                              Džilok  „Francuska lutka“

 

 

15.Perišić Marija

OMŠ „Stevan Mokranjac,Zaječar       V.Ržihovski  „Pastirska pesma“

Klasa:Stanoje Jovanović                       Kriger  Andante        

 

 

16.Petrović Ema

OMŠ „Ranko Krivić,Majdampek         Bah  Menuet, G –dur

Klasa:Milena Živković                          V.Ržihovski  „Pastirska pesma“

 

 

17.Petrović Nađa

OMŠ „Stevan Mokranjac,Zaječar         Gedike – „Etida

Klasa:Iva Ristić                                      Marsden  „Nestašna buva“

 

 

18.Radenković Mihajlo

OMŠ „Predrag Milošević“,Knjaževac   Skarlat  Sonata  d-moll

Klasa:Dušan Suton                               Bertini – „Etida