РЕДОСЛЕД НАСТУПА
24.4.2019. II razred 10,00 h
1. Birić Stefan
OMŠ „Konstantin Babić“, Kladovo J.S.Bah „Mali preludijum“ e-moll
Klasa:Maja Milošević F.Baher „Kamp cigana“ op.42 br.3
2. Voinović Damjan
OMŠ „Vladimir Đorđević“,Aleksinac E.Kraus – „Etida“ d-moll
Klasa:Hristina Lazarević Majkapar – Valcer d-moll
3. Đorđević Iva
OMŠ „Stevan Mokranjac“, Negotin J.S.Bah – „ Bure“
Klasa:Vesna Trailović Gurlit – „Etida“
4.Zdravković Pavle
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Germer – „Etida“ G-dur
Klasa:Predrag Ristić Betoven – Ekoseza
5. Ilić Anastasija
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin K.Černi – Etida C-dur
Klasa:Milja Videnović Burgmiler – Arabeska
6.Jovanović Petra
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin Džilok – „Seascape“
Klasa:Milja Videnović Džilok – „Prskanje u potoku“
7. Milenović Ana
OMŠ „Stevan Mokranjac“, Zaječar Lumis – „Etida“
Klasa:Ana Veličković Čajkovski – „Nova lutka“
8.Milošević Mihajlo
OMŠ „Vladimir Đorđević“,Aleksinac J.S.Bah – Menuet G –dur
Klasa:Hristina Lazarević Džilok – „Napuštena plesna dvorana“
9.Miltenović Milena
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Burgmiler – „Etida“
Klasa:Iva Ristić Džilok– „Na času baleta“
10.Mićović Marko
OMŠ „Konstantin Babić“,Kladovo Palmer – Fandango a-moll
Klasa:Maja Milošević Stular – „Igra zečića“
11.Mladenović Anđela
OMŠ „Stevan Mokranjac“, Negotin Džilok – „Tužni valcer“
Klasa:Milja Videnović Holst – „Pirati“
12.Mladenović Miljana
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin Đorđević – „Mala kosovka“
Klasa:Milja Videnović Burgmiler – „Balada“
13.Momčilović Staša
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin Džilok – „Francuska lutka“
Klasa:Stojanović Maja Berković – „Varijacije“ a -moll
14.Paunović Dunja
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo Vanha – Sonatina F –dur
Klasa:Birić Danijela Džilok – „Francuska lutka“
15.Perišić Marija
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar V.Ržihovski – „Pastirska pesma“
Klasa:Stanoje Jovanović Kriger – Andante
16.Petrović Ema
OMŠ „Ranko Krivić“,Majdampek Bah Menuet, G –dur
Klasa:Milena Živković V.Ržihovski – „Pastirska pesma“
17.Petrović Nađa
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Gedike – „Etida“
Klasa:Iva Ristić Marsden – „Nestašna buva“
18.Radenković Mihajlo
OMŠ „Predrag Milošević“,Knjaževac Skarlat – Sonata d-moll
Klasa:Dušan Suton Bertini – „Etida“ fis-moll
19.Savić Laura
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin Lumis – Etida
Klasa:Vesna Trailović Kriger – Andante
20.Slavković Magdalena
OMŠ „St.Hristić“,Gnjilane K.Černi – „Etida“ op.849
Klasa:Aleksandar Tošić J.Vanhal – Sonatina
21.Stambolić Jelena
OMŠ „V.Đorđević“,Aleksinac Čimaroza – Sonata d-moll
Klasa: Hristina Lazarević Džilok – „Francuska lutka“
22.Stojanović Glorija
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo J.Vanhal – Sonatina F –dur
Klasa:Mijušković Slađana V.A.Palmer – „Fandango“ a-moll
23.Stolić Dimitrije
OMŠ „V.Đorđević“,Aleksinac Burgmiler– Etida „Pastorala“
Klasa: Hristina Lazarević Džilok– „Na baletu“
24.Grujić Nikola
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo J.Vanhal – Sonatina F-dur
Klasa:Pančić Miloš J.S.Bah – Manuet G-dur
TAKMIČENJE KLAVIRISTA –ZAJEČAR
24.4.2019. III razred 11,30 h
1. Dimitrijević Milica
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Bah -Mizet
Klasa:Vesna Obradović Kostić Čajkovski „Stara Francuska pesma“
2. Đorđević Irina
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Dijabeli Sonatina F-dur
Klasa:Ana Veličković Bah – Marš
3. Đorđević Janja
OMŠ „Miodrag Vasiljević“,Bor Gedike „Mali komad“
Klasa:Maja Rodić Mocart – Anglez
4. Đorđević Mateja
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Hajdn Sonatina G –dur
Klasa:Ana Veličković Gedike „Mali komad“
5. Đorđević Marija
OMŠ „Konstantin Babić“ Burgmiler,Etida,F-dur, op.100,br.5
Kladovo Gedike „Mali komad“,op.6, br.14,e-moll
Klasa:Mijušković Slađana
6. Jović Teodora
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Bah – Mizet
Klasa:Vesna Obradović Kostić Holst – „Pirati“
7. Milenković Ninoslava
OMŠ „R.Krivić“ Majdanpek Kraus –Etida d-moll
Klasa:Uroš Vukotić Bah -Poloneza g-moll
8. Miljković Dimitrije
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Bah Dvoglasna invencija C-dur
Klasa:Iva Ristić Džilok – „Flamenko“
9. Mitić Mihajlo
OMŠ „Dr Dragutin Gostuški“ Pirot Kulau – Sonatina C- dur
Klasa:Saša Aleksić Bah – Menuet d-moll
10. Mladenović Mila
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Mocart –Sonatina C-dur
Klasa:Stanoje Jovanović Čajkovski „Stara Francuska pesma“
11. Njegušević Nikola
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin Lemoan Etida d-moll op.37 br.18
Klasa:Biljana Marinović Džilok – „Blue mood“
12. Paskulović Maria
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Negotin J.S.Bah – Menuet d-moll
Klasa:Maja Stojanović Džilok – „Letnja oluja“
13. Radulović Dorotea
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo Heler- Etida h-moll
Klasa:Birić Danijela Džilok – „U starom Beču“
14. Ristić Aleksandar
OMŠ „Stevan Hristić“ Gnjilane Kramer – Etida fis moll
Klasa:Bojan Momčilović Bah Dvoglasna invencija d-moll
15. Stanojević Lena
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Baret – Menuet h-moll
Klasa:Vesna Obradović Kostić P.I.Čajkovski „Stara Francuska pesma“
16. Stojanović Anđela
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Kabalevski – Tokatina
Klasa:Vesna Obradović Kostić O.Bin – „Mirna jesenja noć“
17. Tošić Ljubica
OMŠ „P.Milošević“ Knjaževac Heler- Etida op.46 br.3
Klasa:Dušan Sutor Šopen – Mazurka op.67 br.2
TAKMIČENJE KLAVIRISTA –ZAJEČAR
24.4.2019. IV razred 13,00 h
1.Boldorac Ivana
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo Gedike „Mali komad“ op.6 br.17
Klasa:Birić Danijela Musorgski – „Suze“
2. Denić Uroš
OMŠ „Stevan Hristić“ Gnjilane Hajdn Sonatina G-dur I stav br.16
Klasa:Bojan Momčilović Bah „Mali preludijum“ c-moll
3. Dinić Aleksa
OMŠ „Predrag Milošević“, Bah- Preludijum C-dur
Knjaževac Rajčić – „Mala svita“
Klasa:Dušan Suton (1,2,5 stav)
4. Matijević Maša
OMŠ „Stevan Mokranjac“,Zaječar Hajdn -Sonatina D-dur
Klasa:Predrag Ristić Sen-Sans – „Labud“
5. Mitić Danica
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Mocart- Sonata C-dur
Klasa:Predrag Ristić E.Bah – Allegro
6. Mihajlović Anastasija
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin D.Kabalevski – Skerco op.27
Klasa:Biljana Marinković Heler – Etida op.45 br.9
7. Srbulović Marta
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Černi – „Etida“ C-dur
Klasa:Branislava Valović E.Bah – Allegro
8. Stoilković Snežana
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Germer – „Etida“ e- moll
Klasa:Milica Milosavljević Devisi – „Mali crnac“
9. Stolić Vasilije
OMŠ „V.Đorđević“ Aleksinac Burgmiler – Etida „Oluja“
Klasa:Hristina Lazarević E.Grig– „Nestaško“
TAKMIČENJE KLAVIRISTA –ZAJEČAR
24.4.2019. V razred 14,30h
1. Bešir Mila
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar J.S.Bah -„Dvoglasna invencija“ C-dur
Klasa:Branislava Valović Šostakovič – „Šaljivi valcer“
2. Virjanović Maša
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo K.Eiges – „Ruska pesma“ op.6 br.5.
Klasa:Birić Danijela Čajkovski – „April“
3. Denkov Anja
OMŠ „D.Gostuški“ Pirot Etida za Markato Hačaturian
Klasa:Minić Jovana J.S.Bah – Dvoglasna invencija“ br. 13
4. Petrović Nina
OMŠ „R.Krivić“ Majdampek J.S.Bah „Dvoglasna invencija“ br.13 a-moll
Klasa:Milena Živković Mendelson „Venecijanska gondolijera“op.30
br.6.fis-moll
5. Radukanović Pavle
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo K.Ejges – „Ruska pesma“ op.6 br.5
Klasa:Birić Danijela I.Bajić – „Sanje“
TAKMIČENJE KLAVIRISTA –ZAJEČAR
24.4.2019. VI razred 14,30h
1. Gavrilović Nina
OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar Čimaroza – Sonata G-dur
Klasa:Vesna Obradović Kostić Šopen – Valcer a-moll
2. Lončar Sofija
OMŠ „St.Hristić“ Gnjilane Hajdn – Sonata A-dur
Klasa:Aleksandar Tošić D.Šostakovič-„Šarmanka“
3. Majoković Teodora
OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo Šopen – Valcer h-moll op.62 br.2
Klasa:Maja Milošević Majkapar-Tokatina op.8 br.1
4. Stambolić Nikola
OMŠ „V.Đorđević“ Aleksinac J.S.Bah „Francuska Svita“ h-moll br.3
Klasa:Hristina Lazarević Sarabanda, Menuet i Trio
J.Hajdn Sonata e-moll 4