САТНИЦА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ И СОЛФЕЂА – ЗАЈЕЧАР 2017/2018

САТНИЦА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ  ЗАЈЕЧАР 2017/2018

 

Петак, 15.децембар 2017. године

 

10.00 – 10.45 – IV разред ( I група )

10.45 – 11.30 –IV разред ( IIгрупа )

11.45 – 12.30 – VI разред ( Iгрупа)

12.30 – 13.15 – III разред

14.30 – 15.15–VI разред ( II група)

15.15 – 16.00 – VI разред ( IIIгрупа )

16.15 – 17.00 – V разред

17.00 – 17.45– IV разред ( IIIгрупа )

 

 

Распоред ученика по групама

III разред  –12.30 – 13.15

  1. Вељковић Маша
  2. Вујић Матеја
  3. Михајловић Марко
  4. Илић Дуња
  5. Милетић Нађа
  6. Костић Вукашин
  7. Радосављевић Лара
  8. Обрадовић Ива
  9. Радосављевић Душан

 

IV разред( I група )-10.00 – 10.45

  1. Вукић Тадија
  2. Ђеловић Маша
  3. Милосављевић Марија
  4. Павловић Михајло
  5. Петровић Тијана
  6. Радојевић Лидија
  7. Родић Сара
  8. Стојиљковић Ксенија

 

IV разред( IIгрупа )-10.45 – 11.30

  1. Вукајловић Теодора
  2. Петковић Надежда
  3. Миљојковић Миљан
  4. Нинић Јања
  5. Петровић Нина
  6. Стојановић Неда
  7. Трајић Марта

 

IV разред( IIIгрупа )-17.00 – 17.45

  1. Бешир Мила
  2. Денков Ања
  3. Ивковић Богдан
  4. Илић Вукашин
  5. Јовановић Павле
  6. Мицић Димитрије
  7. Стојановић Марија

 

V разред-16.15 – 17.00

  1. Грујић Димитрије
  2. Димитријевић Теодора
  3. Илић Анастасија
  4. Ђорђевић Софија
  5. Илић Андреа
  6. Рачић Петар
  7. Стојанов Хелена
  8. Стевановић Бора
  9. Тасић Милица

 

VI разред (I група )-11.45 – 12.30

  1. Бранкован Вељко
  2. Видановић Бранка
  3. Милосављевић Вања
  4. Маринковић Ана
  5. Стојановић Урош
  6. Стефановић Миша
  7. Шуша Душан

VI разред (IIгрупа )-14.30 – 15.15

  1. Динић Јана
  2. Николић Тара
  3. Костадиновић Марија
  4. Павловић Петар
  5. Савић Теодора
  6. Стошић Анастасија
  7. Станишић Нађа

VI разред (III група )-15.15 – 16.00

  1. Костић Ева
  2. Нешић Јована
  3. Петровић Данило
  4. Милосављевић Тамара
  5. Пилиповић Милица
  6. Станковић Ленка
  7. Стефановић Катарина

 

САТНИЦА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА 2017/2018

 

Петак, 15.децембар 2017.год

 

VI  РАЗРЕД

 

18.00-18.15 – Мелодијски диктат

 

18.15 – 18.35

  1. Вићентијевић Ива
  2. Ивановић Ана
  3. Јанеш Ања
  4. Костић Ева

18.35 – 18.55

  1. Драгошановић Лазар
  2. Пилиповић Милица
  3. Питаревић Магдалена
  4. Станишић Нађа

 

 

Субота, 16.децембар 2017.год

 II  РАЗРЕД

I група – 10.00 – 10.20

  1. Вукосављевић Христина
  2. Недељковић Јована
  3. Драгомировић Нина
  4. Јовановић Анђелина

II група – 10.20 – 10.35

  1. Бабовић Василије
  2. Милосављевић Вељко
  3. Недељковић Растко

III група – 10.35 – 10.50

  1. Крстић Ана
  2. Милићевић Ања
  3. Стингић Ивана

 

IV  група  – 10.50 – 11.05

  1. Маринковић Петра
  2. Мутавџић Јана
  3. Шереметовић Петра

III  РАЗРЕД

I група – 13.00 – 13.20

  1. Бојанић Данило
  2. Болдорац Ивана
  3. Вељковић Маша
  4. Средојевић Дамњан

 

II група – 13.20 – 13.40

  1. Војводић Матеја
  2. Вујић Матеја
  3. Јовановић Вера
  4. Каменовић Сара

 

III група – 13.40 – 14.00

  1. Корићанац Мила
  2. Митић Даница
  3. Пејчић Сара
  4. Петковић Ања

 

IV  група  – 14.00 – 14.25

  1. Србуловић Марта
  2. Стојановић Сташа
  3. СтојилковићСнежана
  4. Тодоровић Анђела
  5. Марковић Анастасија


IV  РАЗРЕД

I  група – 15.30 – 15.50

  1. Бешир Мила
  2. Илић Вукашин
  3. Динић Мила
  4. Ђорђевић Ванеса

 

II  група – 15.50 – 16.10

  1. Јовановић Павле
  2. Митић Даница
  3. Стојановић Марија
  4. Стошић Сара


V  РАЗРЕД

  11.30 – Мелодијскидиктат

 

I група – 11.45 – 12.05

  1. Белонић Коста
  2. Белонић Луна
  3. Гавриловић Нина
  4. Ивановић Олга

 

II група – 12.05 – 12.20

  1. Голубовић Вања
  2. Ивановић Вера
  3. Илић Владимир


 
III група – 12.20 – 12.35

  1. Миљковић Николина
  2. Николић Лана
  3. Цоловић Кристина