РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА МЛАДИХ ПИЈАНИСТА, ЗАЈЕЧАР 2017.

REZULTATI

TAKMIČENJA  MLADIH PIJANISTA, ZAJEČAR 2017.

12.04.2017.

 

II RAZRED  10.30– 11.30 sati

  1. Mitić Danica…………………………………………………………II ( 88 poen)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

D.Kabalevski: ,,Kolovnovi“

Džilok: ,,Zimski pejzaž“

Klasa: Milena Petrović

 

  1. Stanković Sofija……………………………………………………..III (76 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Černi: Etida

Džilok: Žongler

Klasa: Biljana Dobrić

 

  1. Petrović Milica………………………………………………………..I (90 poena)

OMŠ,,Predrag Milošević“ Knjaževac

J.S.Bah: Menuet G-dur

J.Vanhal: Sonatina F-dur

Klasa: Dušan Suton

 

  1. Dinić Aleksa………………………………………………………..I (94 poena)

OMŠ,,Predrag Milošević“ Knjaževac

L.van Betoven: Sonatina G-dur

D.Kabalevski: Tokatina a-moll

Klasa: Snežana Dragićević Živković

 

 

  1. Manić Sara……………………………………………………..II (85 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Džilok: Zmajev let

V.Ržihovski: Leptirić

Klasa: Milena Petrović

 

 

  1. Radić Anja…………………………………………………………………III (79 poena)

OMŠ,,Ranko Krivić“ Majdanpek

Palmer: Fandangoa-moll

J.S.Bah: Poloneza g-moll

Klasa: Radojka Vuković

 

  1. Đorđević Mateja………………………………………………………….II (87 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Šite: Etida

Dijabeli: Sonatina G-dur I stav

Klasa: Dragana Živanović

 

  1. Stavrov Mihajlo……………………………………………………………II (81 poena)

OMŠ,,Dr.Dragutin Gostuški“ Pirot

J.Vnhal: Sonatina F-dur

Burgmiler: Arabeska

Klasa: Natali Vidanović

 

  1. Srbulović Marta……………………………………………………………I (95 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Hendl: Rigodon

Šmic: Miki Maus

Klasa: Branislava Valović

 

 

  1. Gluvačević Marko…………………………………………………………….II (84 poena)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Lešhorn: Etida d-moll

Gedike: Igra

Klasa: Birić Danijela

 

 

  1. Aleksić Iva………………………………………………………………………….I ( 91 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Džilok: Skica jeseni

Burgmiler: Arabeska

Klasa: Milena Petrović

 

 

 

  1. Grbušić Aleksa………………………………………………………..I (100 poena)

Muzička škola Niš

J.S.Bah: Mali preludijum c-moll

Berković: Varijacije na temu Paganinija

Klasa: Stefan Sretić

 

  1. Mihajlović Anastasija………………………………………………III ( 75 poena)

UŠ ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Lemoan: Etida br.33

Džilok: Zvona misije

Klasa: Biljana Marinović

 

  1. Glavonić Olga……………………………………………………………………….III ( 77 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Betoven: Sonatina G-dur

Džilok: Napuštena balska dvorana

Klasa: Branislava Valović

 

  1. Bolbotinović Jovana…………………………………………………………………III ( 73 poena)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Burgmiler: Etida op.100, br.5

Gil: Glas srca

Klasa: Biric Danijela

 

  1. Stoilković Snežana…………………………………………………………………..II ( 80 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Betoven: Sonatina G-dur ,I stav

Ržihovski: Leptirići

Klasa: Milica Milosavljević

 

  1. Nikolić Sofija………………………………………………………………………..III ( 74 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

J.S.Bah: Bure

Burgmiler: Arabeska

Klasa: Vesna Obradović Kostić

 

  1. Boldorac Ivana…………………………………………………………………………..I (93poena)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Lekupe: Etida a-moll

Džilok: Skica jeseni

Klasa: Birić Danijela

 

  1. Stanković Aleksa…………………………………………………………………I ( 97 poena)

OMŠ,,Vladimir Đorđević“ Aleksinac

Diabeli: Sonatina F-dur

Burgliler: Nemir

Klasa: Sanja Pavlović

 

  1. Marković Anastasija………………………………………………………………III ( 72 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Kruger: Andante

Marsden: Nestašna buva

Klasa: Radmila Avramović

 

  1. Mraović Alana………………………………………………………………………………II ( 82 poena)

Muzička škola Niš

Hor: Sonatina G-dur

Kruger: Andante

Klasa: Stefan Sretić

 

 

KLAVIRSKI DUO: ………………………………………………………………………………..I ( 93 poena)

Birić Stefan , Marinković Petra

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Mocart: Arija Papagena

Kohler: Moderato

Klasa: Malina Jovanović i Birić Danijela

 

 

PAUZA 11.30 sati-12.00 sati

 

 

               III RAZRED  – 12.00 -12.45 sati

  1. Ergarac Nina………………………………………………………………………………….II ( 87 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Bah: Menuet d-moll

Čajkovski: Starofrancuska pesma

Klasa: Vesna Trailović

 

  1. Bešir Mila…………………………………………………………………………………………I ( 93 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Burgmiler: Etida F-dur

Džilok: Zimski pejza , Letnja oluja

Klasa: Branislava Valović

 

  1. Petrović Nina…………………………………………………………………………………..II ( 84 poena)

OMŠ,,Ranko Krivić“ Majdanpek

J.S.Bah: Menuet d-moll

Mocart: Angles D-dur

Klasa: Milena Živković

 

  1. Jovanović Pavle…………………………………………………………………………….III ( 79 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Bah: Menuet G-dur

Džilok: Šumski žamor

Klasa: Branislava Valović

 

  1. Milosavljević Marija…………………………………………………………………….I ( 90 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Lešhorn: Etida op.66 g-moll

Džilok: Fontana na kiši

Klasa: Biljana Dobrić

 

  1. Radukanović Pavle…………………………………………………………………………….I ( 91 poen)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Burgmiler: Etida op.100 br.5

Ferenc: Tužni valcer

Klasa: Birić Danijela

 

 

  1. Njegušić Anastasija…………………………………………………………………..I ( 94 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Šite: Morska vila

Džilok: Ukleto drvo

Klasa: Maja Stojanović

 

  1. Virjanović Maša…………………………………………………………………………..II ( 88 poen)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Burgmiler: Etida op.100 br.5

Kuprevič: Prolećna skica

Klasa: Danijela Birić

 

  1. Ivanov Sofija……………………………………………………………………………..II ( 85 poena)

OMŠ,,Dr.Dragutin Gostuški“ Pirot

J.S.Bah: Menuet br.1 d-moll

Čajkovski: Starofrancuska pesma

Klasa: Natali Videnović

 

  1. Radojević Lidija…………………………………………………………………………..II ( 85 poen)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Kulaj: Sonatina op.20 br.3 F-dur I stav

Burgmiler: Etida br.5 op.100

Klasa: Petar Gavriljuk

 

  1. Denkov Anja…………………………………………………………………………….III ( 78 poena)

OMŠ,,Dr.Dragutin Gostuški“ Pirot

J.S.Bah: Poloneza d-moll

Betoven: Ekoseza

Klasa: Natali Vidanović

 

PAUZA -12.45-13.00 SATI

 

IV RAZRED- 13.00- 13.45  sati

  1. Lončar Sofija……………………………………………………………………..I (90 poena)

MŠ,,Stevan Hristić“ Gnjilane-Stanišor

J.S.Bah: Dvoglasna invencija d-moll

Heler: Etida za četvrti i peti prst d-moll

Klasa: Aleksandar Tošić

 

  1. Račić Petar…………………………………………………………………………III ( 77 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

J.S.Bah: Mali preludijum g-moll

Šuman: Pesma italijanskih mornara

Klasa: Vesna Obradović Kostić

 

  1. Marković Milena……………………………………………………………II ( 85 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Černi: Etida op.299 br.4

Džilok: Fontana na kiši

Klasa: Maja Stojanović

 

  1. Pešić Jovana…………………………………………………………..( nije učestvovala)

MŠ ,,Stevan Hristić“ Gnjilane-Stanišor

Šostaković: Šarmanka

Mocart: Sonata kw 545 I stav

Klasa: Aleksandar Tošić

 

  1. Maljoković Teodora……………………………………………………………I ( 94 poena)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Černi: Etida op.299 br. 9

Mendelson: Pesma bez reči op.30 br.6

 

  1. Butarević Miljana………………………………………………………………………III ( 78 poena)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Burgmiler op.105 br.10

Šuman: Zastrašivanje

Klasa: Malina Jovanović

 

 

  1. Popović Julija………………………………………………………………..I ( 91 poen)

OMŠ,,Dr.Dragutin Gostuški“ Pirot

Betoven: Sonata op.49 br.2 G-dur

Debisi: Mali crnac

Klasa: Nenad Janković

 

  1. Aleksov Nena……………………………………………………………………III ( 75 poena)

OMŠ,,Dr.Dragutin Gostuški“ Pirot

Čimaroza: Sonata

Bah: Dvoglasna invencija br.8

Klasa: Saša Aleksić

 

  1. Ivanov Ana Marija…………………………………………………………………..II ( 85 poena)

OMŠ,,Dr.Dragutin Gostuški“ Pirot

Šopen: Valcer a-moll

Bah: Dvoglasna invencija br.4

Klasa: Saša Aleksić

 

  1. Pejović Dimitrije……………………………………………………………………..III ( 76 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Bertini: Etida e-moll op.29

Lotka Kalinski: Perlipaja

Klasa: Radmila Avramović

 

PAUZA -13.45 – 15.00 SATI

 

 

V RAZRED I VI RAZRED – 15.00

 

  1. Petrović Marija………………………………………………………………….II ( 80 poena)

OMŠ ,,Ranko Krivić“ Majdanpek

J.S.Bah: Dvoglasna invencija br.8

Šuman: Tema sa varijacijama e-moll

Klasa: Radojka Vuković

 

  1. Marinković Ana……………………………………………………………………I ( 94 poena)

OMŠ,,Konstantin Babić“ Kladovo

Burgmiler: Etida op.109 br.13

Čajkovski: Oktobar

Klasa: Birić Danijela

 

  1. Miletić Marko………………………………………………………………………..I ( 92 poena)

OMŠ ,,Vladimir Aleksić“ Aleksinac

J.S.Bah: Dvoglasna invencija br. 4 d-moll

Burgmiler: Etida op.109 br.13 ,,Oluja“

Klasa: Hristina Lazarević

 

  1. Stanišić Nađa…………………………………………………………………………..I ( 92 poena)

OMŠ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Šopen: Noturno op.9, br. 2

Burgmiler: Etida

Klasa: Dragana Živanović

 

 

VI RAZRED

  1. Naziri Martina………………………………………………………….III (79 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Dakvin: Kukavica

Rahmanjinov: Italijanska polka

Klasa: Vesna Trilović

 

  1. Petrović Mila…………………………………………………………..III ( 78 poena)

UŠ,,Stevan Mokranjac“ Negotin

Milošević: Igra

Kasela: Galop-final

Klasa:  Maja Stojanović

 

  1. Nikolić Dimitrije…………………………………………………………I ( 90 poena)

OMŠ ,,Stevan Mokranjac“ Zaječar

Bah: Preludijum i fuga C-dur

Rahmanjinov: Prelid g-moll

Klasa: Dragana Živanović

 

 

 

16.00 SATI – RAZGOVOR SA NASTAVNICIMA I UČENICIMA